-

شعار روز جهانی بهداشت در سال 97: "سلامت برای همه: پوشش همگانی سلامت برای همه، در هر مکان"


گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۳ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۱۰۶ مورد

تعداد بازدید های دیروز : ۱۵۲ مورد

تعداد بازدید های کل : ۲۵۲۵۰۸ مورد

پیام تبریک مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمه به مناسبت هفته سلامت

پنج شنبه ٣٠ فروردین ١٣٩٧ ساعت ١٢:٧ ب.ظ   ( بازدید : 93 نفر )


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمه آقای دکترفخرانی مدیریت شبکه بهداشت و درمان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت و تشکر از دست اندرکاران عرصه سلامت، اظهار نمودند: ارتقاء سلامت و افزایش امید به زندگی حاصل مشارکت مردم و همراهی مجموعه نهادهای حاکمیتی و اجرایی می باشد.

این هفته فرصتی است تا با بازنگری و نگاه مجدد به توانمندی ها، دستاوردها و انتظارات موجود برای پاسخگویی منطقی و شایسته به مردم، با  توانی مضاعف و درقالب برنامه منسجم و کلان همراه با سایر دستگاه ها ی مسئول در مسیر تحقق سلامت مردم گام برداریم.
 

به همین منظور و براساس دستورالعمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، هفته سلامت 97 از یکم لغایت هفتم اردیبهشت ماه  با شعار «سلامت برای همه» و با موضوع «پوشش همگانی سلامت برای همه، در همه جا» برگزار خواهد شد.

شبکه بهداشت و درمان گرمه  با وقوف کامل به اهمیت نقش حوزه سلامت در بالندگی و توسعه کشور ، به عنوان بخشی از نظام سلامت کشور ، همه تلاش خود را جهت حمایت و پشتیبانی همه جانبه از این حوزه به کار بسته و انشاالله با برنامه هایی که تدوین کرده ایم ، هدفمند تر از پیش گام خواهیم برداشت .


منبع : شبکه بهداشت و درمان گرمه چاپ مطلب ارسال خبر به دوستان

رتبه بندی شما به مطلب فوق:


دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.جستجو
اعتیاد در خانواده (۲۷۱۱ بازدید)
دهه فجر مبارک (۱۷۹۶ بازدید)

برای مشاهده اوقات شرعی کلیک نمایید ...