-

شعار روز جهانی بهداشت در سال 97: "سلامت برای همه: پوشش همگانی سلامت برای همه، در هر مکان"


گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۳ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۱۰۶ مورد

تعداد بازدید های دیروز : ۱۵۲ مورد

تعداد بازدید های کل : ۲۵۲۵۰۸ مورد

اولین کمیته علمی اجرایی واحد سلامت خانواده و جمعیت شهرستان گرمه در سال97

سه شنبه ١ خرداد ١٣٩٧ ساعت ٧:٤١ ق.ظ   ( بازدید : 132 نفر )


اولین کمیته علمی اجرایی واحد سلامت خانواده و جمعیت شهرستان گرمه در سال97 با محوریت " تحلیل شاخص های بهداشتی سال 96" در محل مرکز بهداشت شهرستان برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمه، اولین کمیته علمی اجرایی واحد سلامت خانواده شهرستان در سال97 با هدف بررسی وضعیت تحقق و میزان دستیابی به اهداف سال 96 ، مشکلات و وضعیت موجود ، تدوین راهکارها و مداخلات  با حضور مدیریت شبکه بهداشت و درمان ، کارشناسان ستادی مرکز بهداشت، مسئولین مراکز ، ماماها و کارشناسان مناطق کلیه مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان در محل سالن کنفرانس مرکز بهداشت شهرستان برگزار گردید.

دکتر جلیل فخرانی مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمه در این جلسه  ضمن تشکر از فعالیت های موثر همکاران ، تلاش مضاعف در راستای ارتقای سطح سلامت را امری ضروری دانست و هدف از برگزاری کمیته را برای مدعوین حاضر تشریح کرد .

 سپس روند اجرایی و عملیاتی کلیه برنامه ها توسط کارشناسان هر برنامه (کودکان ، مادران، باروری سالم، میانسالان و سالمندان  ) ضمن بیان وضعیت موجود و مشکلات مشاهده شده و حدود انتظارت برای حاضرین به تفضیل بیان شد و درخاتمه  بر اساس چالش های مطرح شده ، مداخلات و راهکارهای اجرایی مورد  بحث و تبادل نظر  قرار گرفت.

 


منبع : شبکه بهداشت و درمان گرمه چاپ مطلب ارسال خبر به دوستان

رتبه بندی شما به مطلب فوق:


دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.جستجو
اعتیاد در خانواده (۲۷۱۱ بازدید)
دهه فجر مبارک (۱۷۹۶ بازدید)

برای مشاهده اوقات شرعی کلیک نمایید ...